Titles you rated
FlippedRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Angry Birds MovieRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5