Movies
Ratings
130
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 1.0
HelplessRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
Free BirdsRated ★ 4.0