Titles you rated
DerangedRated ★ 1.0
Source CodeRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0