Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Last SupperRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 3.0
365 DaysRated ★ 2.5- The ScamRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.0