Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5