Movies
Ratings
24
The Good DinosaurRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Battle of the WarriorsRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Eden LakeRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0