Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 5.0