Titles you rated
Toy StoryRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.5
Soul SurferRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0