Titles you rated
AnyMartRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Railroad ManRated ★ 3.0
HaruRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 1.5
KOKUHORated ★ 4.0
Esper's LightRated ★ 0.5
Evil Does Not ExistRated ★ 2.0
Mirrors No. 3Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
CrashRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
SafeRated ★ 3.5
Fires on the PlainRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0