Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
FelonRated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 2.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0