Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0