Movies
Ratings
57
The SignalRated ★ 5.0
NextRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
MoonRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 1.5
OblivionRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0