Movies
Ratings
29
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0