Movies
Ratings
142
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0