Movies
Ratings
90
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
Only YesterdayRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 3.0