Movies
Ratings
52
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
Black BookRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0