Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0