Movies
Ratings
407
BoyhoodRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0