Movies
Ratings
164
A Knight's TaleRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Knuckleball!Rated ★ 5.0
42Rated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.0