Movies
Ratings
311
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
King of ThornRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0