Movies
Ratings
16
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.0