Titles you rated
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 1.5
BedevilledRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
BreathlessRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
Easy ARated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0- Talking ArchitectRated ★ 3.5