Movies
Ratings
152
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 0.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0