Titles you rated
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 4.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Venus TalkRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Movie 43Rated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
American Pie Presents: The Book of LoveRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0