Movies
Ratings
106
AssassinationRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
ClickRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0