Movies
Ratings
514
SilenceRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
John WickRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 5.0
BabeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 1.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0