Titles you rated
Margin CallRated ★ 1.0
Impudent GirlRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 3.0
Love PhobiaRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 2.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 2.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
StokerRated ★ 2.5
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0