Titles you rated
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 2.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The KingRated ★ 0.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0