Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0