Movies
Ratings
366
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 2.5
The Longest YardRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 0.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
xXxRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 2.5
Blade IIRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 1.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 2.0
Han Gong-juRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 3.5