Movies
Ratings
755
Saving Private RyanRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0- TarotRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
The FountainRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
A Knight's TaleRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Swan SongRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0