Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
DefendorRated ★ 3.0
SuperRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 5.0
HK: Forbidden Super HeroRated ★ 2.0
Ghost RiderRated ★ 4.0
The PunisherRated ★ 4.0
KrrishRated ★ 1.0
DreddRated ★ 4.0
Punisher: War ZoneRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 5.0
Krrish 3Rated ★ 1.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0