Movies
Ratings
109
OfficeRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0