Titles you rated
World War ZRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Mission to MarsRated ★ 5.0