Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 1.5
WickedRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0