Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 2.5