Movies
Ratings
61
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
Typhoon ClubRated ★ 1.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 0.5
A Real PainRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0