Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 4.0
EnoughRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Patriot GamesRated ★ 4.0
Romeo Must DieRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 5.0
Spy GameRated ★ 4.0
The TerroristRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
ShaolinRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Next Three DaysRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0