Titles you rated
New WorldRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 0.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0