Movies
Ratings
247
TwentyRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5