Movies
Ratings
105
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Man UpRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5