Titles you rated
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5