Titles you rated
Slow VideoRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5