Titles you rated
The ThroneRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Under the SkinRated ★ 2.0
The President's BarberRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
GhostRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 3.0