Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5
Flock of DudesRated ★ 2.0
Sunshine CleaningRated ★ 4.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0
Friends with MoneyRated ★ 5.0
Young AdultRated ★ 4.0
The Naked KitchenRated ★ 3.0
The Other WomanRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
Wonder WheelRated ★ 3.0
Lost in ParisRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Margot at the WeddingRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Red CarpetRated ★ 2.0
GrandmaRated ★ 3.5