Movies
Ratings
125
Café SocietyRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 5.0
I OriginsRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
BedazzledRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
CashbackRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
A Scene at the SeaRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0