Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5- The CureRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0