Movies
Ratings
617
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 0.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
JokerRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.0
Penguin HighwayRated ★ 1.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.5