Movies
Ratings
939
House of Flying DaggersRated ★ 3.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 4.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.5
The Last AirbenderRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
The SpiesRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.5
The Policeman's LineageRated ★ 3.5