Movies
Ratings
630
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 1.5
The Lone RangerRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
BeastlyRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Reign of FireRated ★ 2.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
Public EnemiesRated ★ 3.5
The Expendables 2Rated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.0